Головна » Садові центри

Садові центри

Житомирская трасса
c. Забучье, ул. Техническая, 1
напротив АЗС 'KLO'
тел.(050) 62 42 777

г. Киев, М "Позняки"
пр-т П. Григоренко, 43
на парковке ТЦ 'МЕТRО'
тел.(050) 14 16 777

Одесская трасса
c. Гатное, ул. Институтская, 1а,
поворот за АЗС 'SOCAR'
тел.(050) 18 20 777

г. Киев, Теремки-2
г. Киев, Окружная дорога, 1В
на парковке ТЦ 'МЕТRО'
тел.(050) 23 09 777

Ми продовжуємо завозити нові рослини та розширювати асортимент. Запрошуємо на закупівлю в садові центри НАТАЛІС (див. контакти).
Поточний асортимент рослин з цінами та параметрами доступний у прайс-листі який оновлюється, але може не включати багато позицій, які є у продажу (найбільший вибір завжди на майданчиках садових центрів). Ми намагаємось підтримувати однакову асортиментну лінійку у п'яти центрах, але оскільки збут у п'яти точках продажу нерівномірний, рекомендуємо уточнювати наявність за телефонами.

Способы оплаты: наличные средства, банковская карта visa-mastercard, безналичный расчет для юридических лиц.


СКИДКИ В САДОВЫХ ЦЕНТРАХ «НАТАЛИС»

Розничная система скидок
Залежно від суми чека ви отримуєте приємні бали на вашу картку:

0 - 8 999₴ -3%

9 000 - 14 999₴ -5%

15 000 - 24 999₴ -7%

25 000 - 39 999₴ -10%

>40 000₴ -15%

 

GREEN карта НАТАЛИС

веде історію ваших покупок та накопичує знижки на рахунку

- Власники GREEN-карти першими дізнаються про заходи, акції та розпродажі.

- На GREEN-карту нараховуються бали 3, 5, 7, 10, 15%, якими можна розрахуватися у нас!

- При накопиченні на карті покупок від 50.000₴ вона змінюється на GOLD-карту з постійною накопичувальною знижкою 10%.

 

GOLD карта НАТАЛИС

карта постійних привілеїв з накопичувальною знижкою 10%

- на весь асортимент рослин та супутніх товарів

- незалежно від суми покупки

- на постійній основі кожен сезон

у будь-якому зручному для вас садовому центрі «НАТАЛІС»

Примітка: бали не нараховуються на акційні та знижені в ціні товари.

 

 

 

 

 
 

У нас ви можете придбати подарунковий сертифікат «Грошове дерево НАТАЛІС». Це найкращий душевний подарунок людині, яка любить свій сад чи планує висадити свої перші рослини! Ви можете придбати сертифікати номіналом 500 грн, 1000 грн, 2000 грн та 3000 грн. В рамках номіналу сертифікату можна вибрати будь-які рослини, які вам сподобаються. Сертифікат не має терміну та діє у всіх садових центрах “НАТАЛІС”. Детальніше... 


 

ЯКІСТЬ І ПРИЖИВАНІСТЬ ВІД «НАТАЛІС»

З 2014 року, з моменту відкриття першого садового центру «НАТАЛІС», ми зарекомендували себе як постачальники якісного та здорового посадкового матеріалу, який має високодекоративний вигляд, у чому ви можете переконатися з перших кроків, зайшовши на наші торгові майданчики (тепер для вас працюють п'ять садових центрів).
За рахунок високих вимог до виробництва в нашомих розсадниках, щоденного контролю якості та сезонного догляду, ми не даємо шансу поганим рослинам потрапити до ваших садів. За всі роки існування відділу роздрібного продажу ми робимо ставку на чесне ставлення до своїх клієнтів у ціноутворенні та якості. Ми цінуємо свою репутацію і відповідаємо за приживання рослин.


ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ З ПОКУПКОЮ РОСЛИН

 


Доставка рослин із садового центру на Ваш об'єкт

 • Якщо Ви придбали в садових центрах НАТАЛІС велику кількість рослин, або їх габарити/вага не дозволяють відвезти їх на власній машині, ми можемо організувати доставку нашим транспортом.

 

 • Домовитись про доставку можна прямо на місці з консультантом, який з Вами працює при оформленні покупки у садовому центрі.
 • Вартість доставки розраховується за тарифом 24 грн/км. Розрахунок відстані ведеться від садового центру «НАТАЛІС», де Ви оформили покупку і до місця розвантаження. Оплата проводиться за фактом доставки на об'єкт згідно з показаннями одометра та тарифу доставки (оплату приймає водій). У вартість входить навантаження рослин та транспортування, вивантаження рослин здійснюється силами клієнта. Водій не бере участі у розвантаженні рослин на об'єкті.
 • Доставляємо рослини з 10:00 до 19:00 Пн. по Нд. Менеджер погодить зручний для Вас час з урахуванням графіка доставок нашого відділу логістики (рослини можуть бути доставлені протягом 1-3 робочих днів).
  Примітка: оплачене замовлення не може знаходитись на території садового центру більше 3-х днів. Більший термін перебування слід заздалегідь узгодити з адміністратором садового центру.
 • Доставку здійснюємо лише в межах м. Києва та Київської обл. власним транспортом.
  Примітка: Ми не надсилаємо рослини перевізниками регіонами України, і не приймаємо інтернет-замовлення та заявки на доставку по телефону (рослини необхідно обрати особисто на майданчиках садових центрів).

 


Посадка рослин, придбаних у садових центрах «НАТАЛІС»

 • Якщо Ви самостійно обрали рослини в наших садових центрах, і вже знаєте, куди хочете їх посадити без участі ландшафтного дизайнера та проектування, Вам допоможе наша бригада фахівців – ми висадимо рослини з гарантією приживання!
 • Щоб замовити послугу посадки, необхідно заповнити заявку в садових центрах одночасно з їхньою покупкою, далі ми передаємо заявку до відділу ландшафту, щоб з Вами зв'язалися фахівці для уточнення деталей.
 • Ми завантажуємо Ваші рослини згідно з чеком, привозимо їх на Ваш об'єкт в обумовлені терміни, проводимо їх розвантаження, готуємо посадкові ями з урахуванням Ваших позначень місць під посадку, проводимо саму посадку, дотримуючись усіх агротехнічних прийомів, та надаємо гарантію на приживання.
 • Примітка: бригада фахівців висаджує лише ті рослини, які були куплені у садових центрах «НАТАЛІС». Пов'язано це з тим, що ми не можемо гарантувати подальше зростання та розвиток рослин, походження яких ми не знаємо (їх умови зберігання в іншій торговій точці, комплекс догляду по відношенню до цих рослин, наявність прихованих хвороб та патологій). Рослини, які представлені в наших садових центрах - це рослини виробництва нашого розплідника або рослини від наших перевірених постачальників, посадковий матеріал яких також добре зарекомендував себе. Ми ретельно стежимо за якістю посадкового матеріалу, що проходить регулярний контроль стану.
 • Вартість посадки: 30-50% від повної вартості рослин (залежить від габаритів рослин, їх кількості та умов на ділянці). Точну вартість розраховує фахівець із Вами по телефону при розгляді заявки на посадку. Додатково розраховуються витрати на доставку рослин за тарифом 24 грн/км від садового центру до об'єкту. Для замовлення послуги посадки мінімальна загальна вартість рослин має бути не менше ніж 12000 грн..

 


Гарантія на рослини

 • Якщо ви замовили послугу висадки рослин, придбаних у мережі садових центрів «НАТАЛІС» і у вас є система поливу, ви також можете скористатися додатковою послугою – гарантією на рослини.
 • Вартість гарантії складає 15% від роздрібної ціни рослини без урахування знижок та/або акційних цін.
 • Ми укладаємо з клієнтом гарантійний договір, за яким зобов'язуємося абсолютно безкоштовно замінити загиблу рослину протягом року з моменту висадки на ділянці або повернути за неї гроші
 • Пам'ятайте, що рослина – це живий організм, і його потрібно поливати, годувати та лікувати.
 • Гарантійний договір укладається лише за наявності працюючої системи автоматичного поливу на ділянці, де висаджено рослину.
Якщо:
1. Ви купили рослини у мережі садових центрів «НАТАЛІС».
2. Висадку здійснили працівники нашої компанії.
3. Ви маєте справну систему автоматичного поливу.
4. Ви готові заплатити порівняно невелику суму за свій спокій.
То:
Ми абсолютно безкоштовно замінимо рослину у разі її загибелі протягом року з моменту висадження!

 


ВІДКРИТТЯ САДОВИХ ЦЕНТРІВ У М. КИЄВІ

Розсадник рослин «НАТАЛІС» знаходиться за 18 км від м. Києва – це порівняно недалеко, але щоб швидко та доступно придбати рослини для саду, ми розвиваємо зручну для вас у м. Києві мережу садових центрів із широким асортиментом рослин.
Зараз рослини від «НАТАЛІС» - це чотири садові центри:
Садовий центр у с. Забуччя Київської обл.: площа 8000 м2, відкрився у березні 2014 року
Садовий центр у м. Києві на Позняках: площа 2200 м2, відкрився у квітні 2015 року
Садовий центр у с. Гатне Одеською трасою: площа 2000 м2, відкрився у квітні 2019 року
Садовий центр у м. Києві на Теремках: площа 2000 м2, відкрився у червні 2019 року

Детальні карти проїзду та контакти можна переглянути в розділі "Контакти" (перейти в розділ...)


ПРО АССОРТИМЕНТ САДОВЫХ ЦЕНТРОВ «НАТАЛИС»

Найбільший вибір листяних кущів – більше 35 видів та 300 сортів

 • Квітучі кущі: гортензія, лаванда, спірея, вейгела, гібіскус, буддлея, перстач, бузок, форзиція, хеномелес, чубушник (жасмін) та інші.
 • Декоративно-листяні кущі: дерен, пузыреплодник, кизильник, бирючина, барбарис, бересклет и другие
 

Листяні кущі для живих огорож і бордюрів

Дерни зі строкатим листям і кольоровими пагонами в осінньо-зимовий період, пухироплідники з листям жовтого, червоного та бордового кольору, самшит вічнозелений, новинка – смородина альпійська, кизильник блискучий, сніжноягідник та інші. Для квітучих огорож та бордюрів: спірея (японська, сіра, Вангутта), перстач чагарниковий, ранньоквітуча форзиція.

Шикарні волотисті гортензії з великими суцвіттями

Ще у 2018 році ми зробили акцент на виробництві великого сортового розмаїття волотистих гортензій. Їхня перевага – цвітіння на однорічних пагонах (без проблем зацвітає щороку) та висока зимостійкість в умовах Київського регіону. Серед них найпопулярніші сорти такі, як 'Limelight', 'Grandiflora', 'Phantom', 'Silver Dollar' та ін.

Величезна колекція декоративних барбарисів

Постійно вирощуємо понад 35 сортів, а також щорічно привозимо новинки, з облямованим та кольоровим листям:

 • карликові сорти барбарису
 • колоноподібні (пряморослі) сорти
 • розлогі (ампельні) сорти

Зимостійкі сорти лаванди вузьколистої
.

З суцвіттями фіолетового/лілового кольору, а також білими та рожевими (лімітована сезонна колекція).

 • Лаванда вузьколиста 'Hidcote'
  (Насичені фіолетові суцвіття)
 • Лаванда вузьколиста 'Munstead'
  (пишна форма крони)
 • Лаванда вузьколиста 'Dwarf Blue'
  (карликова із сріблястою кроною)
 • Лаванда вузьколиста 'Nana Alba'
  (карликова з білими суцвіттями)
 • Лаванда вузьколиста 'Rosea'
  (блідо-рожеві суцвіття)

Великий вибір ялівців (більше 40 сортів)

Різного типу зростання (габітуса) та для різних завдань на вашій ділянці:

 • ґрунтопокривні сорти (для схилів, підпірних стінок, імітації газонного покриття або вічнозеленого килима);
 • середньорослі сорти (для фітонцидних хвойних композицій, одиночних посадок, у групах з туями та листяними чагарниками);
 • колоноподібні сорти (для солітерної посадки на газоні, для вертикального обрамлення входу, для живоплоту).

Листяні дерева заввишки від 1 до 5 м
.

З декоративним кольоровим листям, різною формою крони, квітучі, а також особливо декоративні в осінній період за рахунок зміни забарвлення листя. Реалізуємо укорінені в контейнерах, а також у форматі ком+мішковина або ком+контейнер.

Хвойні породи дерев
.

Найпопулярніші та затребувані сорти туй – 'Smaragd' (Смарагд), 'Brabant' (Брабант), 'Columna' (Колумна), а також з кулястою формою крони, сосни (високорослі, карликові та штамбові), ялиці, ялинки конічні та подушковидні, кипарисовики, тиси, модрина.

Сезонні надходження багаторічних рослин

Квітучі та злакові багаторічники, садові пряні трави, азалії та рододендрони. Протягом сезону з'являється асортименти троянд (чайно-гібридні, плетисті, штамбові, паркові, англійські троянди).

Крупномірні плодові дерева віком 4-5 років (заввишки 2-2.5 м)

Щеплені яблуня, слива, груша, абрикос, персик, вишня, черешня – перевірені часом та популярні сорти.

Супутні товари для посадки рослин

Садові субстрати з різним показником кислотності pH, соснова кора дрібної, середньої та великої фракції для мульчування приствольного кола рослин або декоративних відсипок.